DODATKOWE ZAJĘCIA

W roku szkolnym 2023/24 dodatkowe zajęcia:

1. KOŁO NAUKOWE

Przeprowadzane jest zaraz po zajęciach szkolnych.

Liczba miejsc ograniczona, uczestnictwo tylko po skontaktowaniu się z prowadząca p. Agnieszką Nowak.

2. POMOC W PRZYGOTOWANIU DO EGZAMINÓW 11+

Przeprowadzane jest zaraz po zajęciach szkolnych.

Zajęcia przeznaczone dla uczniów, którzy obecnie uczęszczają do Y4 i Y5 w angielskiej szkole, a chcących się przygotować do szkół Grammar.

Uczestnictwo po skontaktowaniu się z prowadząca p. Moniką Brzeską. Pierwsze zajęcia 24 września 2022.

3. Indywidualne terapie zajęciowe dla rodziców uczniów wczesno-szkolnych

Zapraszam do skorzystania z moich usług jako Specjalisty ds. Dzieci i Rodziny. Oferuję:

· Konsultacje dla rodziców z wszelkimi obawami dotyczącymi zachowania i rozwoju dziecka.

· Indywidualnie dostosowane programy wspierające rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny każdego dziecka.

· Sesje z dzieckiem mające na celu wzmocnienie poczucia wartości oraz zwrócenie uwagi na problemy związane z wiekiem dojrzewania.

· Kompleksowe podejście łączące wsparcie psychologiczne i edukacyjne, wspierające wszechstronny rozwój każdego dziecka.

· Warsztaty dostarczające narzędzi do skutecznej opieki i wspierania rozwoju dzieci.

Zapewniam profesjonalizm oraz pozytywne podejście, sprzyjające kompleksowemu rozwojowi najmłodszych. Skontaktuj się ze mną, aby zacząć dbać o najlepsze interesy twojego dziecka.

Informacje kontaktowe:

Lilla Kowalczyk

BA (Hons) Specjalista ds. Dzieci i Rodziny

E-mail: lillarose777@gmail.com

STARE:

W roku szkolnym 2022/23 prowadzone były dodatkowe zajęcia:

1. KOŁO NAUKOWE – p. Agnieszka Nowak

2. KOŁO TEATRALNE – p. RYSZARDA KOZIKOWSKA-DUB.

3. POMOC W PRZYGOTOWANIU DO EGZAMINÓW 11+ – p. Monika Brzeska

4. Indywidualne terapie zajęciowe dla rodziców uczniów wczesno-szkolnych – p. Lilla Kowalczyk

W roku szkolnym 2021/22 prowadzone były dodatkowe zajęcia:

1. KOŁO NAUKOWE

2. JĘZYK FRANCUSKI

Przeprowadzane jest przy użyciu platformy zoom meeting we wtorki.

Dwie grupy wiekowe (Młodsza i starsza)

Liczba miejsc ograniczona, uczestnictwo tylko po skontaktowaniu się z prowadzącym p. Hubertem Olkuskim.

3. CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA

Przeprowadzane jest przy użyciu platformy zoom meeting w piątki.

Liczba miejsc nie jest ograniczona. Link do spotkania przesyłany jest w piątek rano emailem. Zajęcia prowadzi p. Leyla.