Dyżury Dla Rodziców 2023/24

Przypominamy o obowiązku odbycia dyżurów szkolnych przez rodzica, opiekuna, bądź wyznaczonej osoby dorosłej.

Muszą to być przynajmniej dwa dyżury/ (soboty) w semestrze, a cztery w roku szkolnym.

Cały rok szkolny to 32 soboty, potrzebujemy min. 3 dyżurnych podczas jednej soboty.

Można oczywiście datę w późniejszym terminie zmienić, po zgłoszeniu tego faktu w sekretariacie, bądź pod adresem email: red.szkolalancaster@gmail.com

Rozumiemy, że w naszej społeczności istnieją osoby, które nie mogą pełnić dyżurów. W takiej sytuacji rodzic, zobowiązany jest do uiszczenia £10 raz w semestrze na rzecz szkoły lub znaleźć zastępstwo wśród innych rodziców.

Polska Sobotnia Szkoła w Lancaster jest organizacją o charakterze charytatywnym. Nauczyciele oraz asystenci pracujący w naszej szkole to wolontariusze. Dlatego pomoc rodziców przy sprawach organizacyjnych jest niezbędna. Pragnęlibyśmy, aby opłata pieniężna była ostatecznością, a miło nam będzie skorzystać z państwa czasu, aby wspólnie wspomóc naszą polską młodzież.

W tym roku chcemy:

1. Na rozpoczęciu roku szkolnego będzie można wpisać się na listę z opcją wybrania dogodnego dla siebie terminu.
  2. W przypadku niedostatecznej ilości chętnych, dyżury będą rozdzielane odgórnie. Osoby będą przydzielane klasami z listy według kolejności alfabetycznej.
  3. Rozpiska dyżurów będzie zrobiona na nadchodzący miesiąc, będzie można zmienić termin w sekretariacie.
  4. Przed każdymi zajęciami zostanie wysłany e-mail przypominający o przydzielonym dyżurze i obowiązkach dyżurnego.
  5. W razie niezjawienia się na dyżurze, bądź niewyznaczenia zastępstwa, trzeba będzie uiścić karę w wysokości 10 funtów.
  6. Jeżeli ktoś nie życzy sobie pełnić dyżuru może zgłosić to w sekretariacie, po opłaceniu 10 funtów na rzecz szkoły.
  7. Dyżury odbywają się od 9.45 do około 13.10

Lista dyżurów na najbliższe miesiące:

DATA
DD/MM