Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2024

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku.

Polacy (i nie tylko) na całym świecie już się przygotowują do tego corocznego, ważnego wydarzenia.

Przygotowania pełną parą ruszyły i u nas w szkole.

W tym roku dwa sztaby z naszej szkoły organizują kilka imprez. A wszystko aby zgromadzone pieniążki 28 stycznia dołożyć do wspólnego celu „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”

Na pewno widzieliście już w sklepach ulotki i być może puszki, w które juz można wrzucać przysłowiowy grosik (a raczej w naszym przypadku pensa).

W planach:

• 14 styczeń MORSOWANIE – przyjdź i zobacz odważnych morsów, lub dołącz jeśli jesteś
    wystarczająco rozgrzany, także dla osób/rodzin z poza szkoły
    (LA2 9HU, CROOK O LUNE PICNIC SITE)
  • 21 stycznia godzina 13.00 – BIEG/MARSZ DLA WOŚPu, także dla osób/rodzin z poza szkoły
    (LA3 1BS, BEACH CAFE start)
  • 27 stycznia godzina 13.15 – DYSKOTEKA -Szalone fryzury i Kostiumy z lat 80-tych
    (W SZKOLE) także dla osób/rodzin z poza szkoły
  • 1 luty godzina 19.00 – ROZLOSOWANIE NAGRÓD Z LOTERII FANTOWEJ
    (ONLINE) także dla osób/rodzin z poza szkoły