Odbiór dzieci w dniu 29 kwietnia – piknik szkolny

W związku z rozpoczęciem pikniku o godzinie 12.00, uczniowie poszczególnych klas będą kończyć zajęcia w następującej kolejności:

11.40 – grupa przedszkolna młodsza i przedszkolna starsza oraz klasa 10

11.45 – klasa 1, klasa 2 i zerówka, klasa A-level

11.50 – klasa 3, klasa 4 i klasa 5

11.55 – klasa 6, klasa 7 i klasa 8

Klasy 6, 7 i 8 będą pomagać nauczycielom rozstawiać stoiska szkolne w Hali Sportowej. Rodziców uczniów z tych klas, prosimy o udanie się tam, by spotkać się z uczniami.

Dzieci najmłodsze do klasy 5 proszę o odbiór z boiska (na mapie poniżej oznaczone jako PUNKT ODBIORU UCZNIÓW).

Przypominamy, że Rodzice/Opiekunowie nie mogą wchodzić do budynku szkoły, a także na teren pikniku innymi wejściami, oprócz bramy wejściowej od parkingu, przy dance studio (na mapie oznaczone jako ENTERANCE).

Ponadto prosimy o niewjeżdżanie i nieparkowania aut na parkingu szkoły. Proszę znaleźć, tego dnia, dogodne miejsce do parkowania wokół szkoły na przy sąsiednich uliczkach lub przy promenadzie.

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie.