Rozpoczęcie roku już tuż tuż INFORMACJE

Mamy nadzieję, że przywitają nas radosne twarze dzieci prowadzonych dziarsko przez pełnych zapału rodziców.

My z pełnym zapałałem planujemy, drukujemy, układamy, rozważamy i…

Próbujemy wałczyć jak największą ilość rąk do pomocy, aby ten rok przyniósł, uczniom, rodzicom a przede wszystkim kadrze, dużo radości, zabawy i mądrości.

Nasze pierwsze spotkanie już 16 września 2024r, spotykamy się o godzinie 10:00 na boisku za parkingiem szkoły. Dzieci będzie można  odebrać  w tym samym miejscu o godzinie 13:00

Poniżej kilka ważnych informacji.

1. Nasza szkoła mieści się w budynku szkoły Morecambe Bay Academy, Dallam Avenue, Morecambe LA4 5BG.
Przy szkole jest parking, na którym można zaparkować.

2. Wszystkie dzieci, które się spóźnią do szkoły, prosimy przyprowadzać do Sekretariatu, skąd zostaną odprowadzone do klasy.

3. Rodzice nie mogą wchodzić do budynku szkoły. Przypominamy, że jeżeli chcą Państwo wejść do szkoły, muszą Państwo udać się do sekretariatu i zapisać się na listę gości, a później wypisać.

4. Prosimy przypomnieć dzieciom, że w szkole obowiązuje bezwzględny zakaz używania telefonów, zarówno podczas lekcji, jak i przerw.

5. SEKRETARIAT będzie ustawiony przy wejściu od Parkingu (tak jak w zeszłym roku). Będzie czynny od godziny 10:10, kiedy wszyscy uczniowie pójdą do swoich klas.

KLASA A-LEVEL ROZPOCZYNA ZAJĘCIA 7 PAŹDZIERNIKA

6. Zebranie Zarządu Szkoły z Rodzicami przewidziane jest na październik. Podczas tego zebrania wybrana zostanie Rada Rodzicielska.

Gorąco zachęcamy do zaangażowania się w życie naszej szkoły!

7. Sekretariat będzie również zbierać legitymacje szkolne do podbicia. Należy także wypełnić niezbędny wniosek o podbicie, bądź wniosek o wydanie legitymacji szkolnej dla nowych uczniów. Wnioski będą do uzyskania w sekretariacie szkolnym.

8. W tym roku, tak jak i w ubiegłym każdy rodzic zobowiązany jest do odbycia dyżurów szkolnych. Zapisy będzie można dokonać w sekretariacie lub u Pani Eli Dąbrowskiej, która jest koordynatorem dyżurów.

9. Prosimy aby dzieci miały ze sobą drugie śniadanie, piórniki, zeszyty i książki z ubiegłego roku.