WARSZTATY Z MUZYKI organizowane przez Polską Szkołę Muzyczną w Londynie

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje można znaleźć na www.psmlondyn.com/warsztaty

Polskia Szkoła Muzyczna w Londynie organizuje warsztaty muzyczne dla dzieci i młodzieży, które poprowadzi Tomasz Lubert – znany polski producent muzyczny i kompozytor (www.psmlondyn.com/tomaszlubert).

Warsztaty są skierowane do wszystkich dzieci mieszkających w Wielkiej Brytanii, które ukończyły 7 rok życia i nie są uczniami PSM w Londynie !

Jest jeszcze kilka ostatnich wolnych miejsc.

Tematy jakie będą poruszone podczas zajęć to: kształcenie słuchu, komponowanie, aranżacja, historia muzyki oraz wiele innych ciekawych tematów. To pierwsze takie warsztaty w Wielkiej Brytanii ! Dzięki warsztatom chcemy dotrzeć do jak największej ilości polskich dzieci i kształcić ich muzyczny rozwój.

Warsztaty odbywać się będą na ZOOM raz w tygodniu i trwać będą 45 min. Koszt zajęć to £10
Więcej informacji na temat warsztatów można znaleźć na naszej stronie pod adresem www.psmlondyn.com/warsztaty, gdzie znajduje się również formularz zgłoszeniowy.

Z poważaniem,

Piotr MisztalDyrektor Polskiej Szkoły Muzycznej w Londynie