MOBILNA BIBLIOTEKA SZKOLNA

Niestety jak wiele innych zwykłych czynności ze względu na COVID-19 musieliśmy zmienić trochę formę wypożyczania książek. Oczywiście chcielibyśmy zachęcić jak najwięcej uczniów, ale także ich rodzin do czytania polskich książek oraz lektur.

Rodzice nadal nie są wpuszczani na teren szkoły. Oznacza to że należy skontaktować się z Panią Martą i poprosić o dostarczenie książki dziecku podczas zajęć.

Aby zmobilizować dzieci do wypożyczania książek już 13 listopada pani Marta będzie indywidualnie zabierała klasy do biblioteki, aby mogły z niej skorzystać. Następna taka MOBILNA BIBLIOTEKA, będzie organizowana co 2-3 tygodnie. Daty będą umieszczane w kalendarzu szkolnym.

Prosimy o nieprzetrzymywanie książek dłużej niż 4 tygodnie, tak aby inni uczniowie mogli z nich skorzystać.

Po każdym oddaniu/przyniesieniu książki z domu przez ucznia, będzie ona przetrzymywana do kolejnych zajęć. Oznacza to, że książka będzie odbywała KWARANTANNĘ.

Kara za zagubioną książkę to £10.

Jeśli mają państwo uwagi, bądź pytania proszę kontaktować się z pania Martą Ostrowską poprzez e-mail: martita428@wp.pl lub FB @Marta Ostrowska