Wspieramy akcję charytatywną 💝 Kwitnące Serca💗

Szanowni Państwo

Jestem wolontariuszką ze Stowarzyszenia „Pro Salute” i pragnę serdecznie zaprosić do udziału w V edycji Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjno-Charytatywnej „KWITNĄCE SERCA” – 01.02.2023-20.04.2023

Nasza akcja ma na celu utworzenie jak największego dywanu z serduszkowych kwiatów, wykonanie jak największej liczby serduszek i kwiatów z serduszek. W ten m.in. sposób chcemy wspierać dzieci z dystrofią mięśniową i pokazać im, ze nie są osamotnione w swojej chorobie, że jest ogrom ludzi o wielkich sercach, którzy są z nimi, wierzą w nich i chcą im pomóc w walce z chorobą.

Maria Jasionowska

Nasza szkoła wspiera akcję następująco:

• Ogłaszamy zbiórkę nakrętek, które następnie prześlemy do Polski.
  • Uczniowie bedą robić serca z papieru, następnie zrobimy kwiecisty dywan z serduszek.
  • Nasza lokalna fizjoterapeutka K. Lewandowska-Mroziak, która wyraziła zgodę na przeprowadzenie pogadanki w szkole o dystrofii mięśniowej – 25 marca.